LET OP: In verband met de Corona-maatregelen en de drukte bij de koeriersdiensten, kan de bezorging van uw bestelling langer duren. Het is trouwens heel goed mogelijk dat u een artikel wilt bestellen, welke wij in onze eigen voorraad van ruim 50.000 artikelen hebben liggen. Die artikelen kunnen wij DIRECT verzenden!!
U kunt ons altijd mailen of bellen om naar onze actuele voorraad te informeren.
Amoena prothese bh Rosalie

- Prothese Lingerie, maximaal ondersteunend, zeer geschikt voor zwaardere borsten.
- Zacht draagcomfort.
- Deze prothesebeha is ook zeer geschikt bij vochtvorming.
- Gehele aanbod Amoena.
- Gehele aanbod Prothese BH.
- Deze bh is uitlopend, een goed alternatief is de Amoena Isadora SB.
- Deze bh is helaas uitlopend: een goed alternatief is de Anita Care 5349X Safina bh.






Omschrijving
- Prothese hoesje aan beide zijden.
- 3-delige cup voor maximale ondersteuning.
- Gedecoreerd met zacht, elastisch kant.
- Breedte van de schouderbanden past zich aan aan de grotere maten.
- Verstelbare schouderbandjes.
- Bij grotere cup-, omvangsmaten geen 2 rijen haakjes en oogjes, maar 3 rijen.
Bijpassende artikelen
Kenmerken en Wasinstructie
Amoena - Merk informatie

Amoena kopen - gehele aanbod Amoena in onze webshop met gratis en discrete verzending - heerlijk dragende prothese lingerie - Bij twijfel over uw maat of model van de prothese bh? Neem dan even contact op met onze mammacare adviseuse - info@lingeriehuisonline.nl / Tel: 0582037282. Wilt u langskomen om te passen, maak dan even een afspraak.
Het aanbod van Amoena wordt verdeelt in de prothese bh's voor borstprothese, badmode, postoperatieve bh's, mutsjes en sportbh's.
Aan de linkerzijde van uw scherm kunt u gericht filteren om snel tot uw favoriete prothesebeha te komen. Deze Amoena lingerie wordt ook veel gedragen door vrouwen met mastopathie (pijnlijke borsten), of door dames die houden van een goede drukverdeling met minder knelling.